Služby

Zázemí naší společnosti nabízí pod jednou střechou plnohodnotný technologický proces. A nejen to. Zajistíme vše! Od výkresové dokumentace přes vhodný materiál, jeho zpracování až po povrchovou úpravu a přepravu produktů k zákazníkovi. Co u nás můžete čekat?

Projektování, výroba přípravků, prototypů, vzorků, reinženýring

Pro naše zákazníky připravíme výrobu dílů včetně všech náležitostí. Připravíme a vyrobíme dle výkresové dokumentace přípravky, vyrobíme vzorky, od prvovýroby, opracování, lakování až po montáž dle specifikace. To vše pro malé i velké série.

Plnohodnotný technologický proces od dělení materiálu až po lakování a montáž

Zázemí naší společnosti nabízí plnohodnotný technologický proces pro výrobu dílců pro řadu segmentů. Zajistíme adekvátní materiály, následuje dělení materiálů ohýbání svařování, povrchové úpravy, lakování, případně montáž až do míry kompletovaného podvozku.

Zakázková i sériová výroba, úzká spolupráce se zákazníkem a podpora projektů

Naše společnost je součástí skupiny Promet Group a jako člen strojírenské divize, má naše společnost rozšířené možnosti spolupráce v rámci reinženýringu dílů, kooperace v projektové dokumentaci dílů, výroby přípravků i uzpůsobení výrobních kapacit a technologií pro projekty na míru zákazníkům.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Spojte se s námi.

Náš kontakt

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše