Svařování

Naší hlavní činností je svařování. Klademe důraz na připravenost svařovaných ploch, provedení sváru a čistotu výrobku. Na výrobní proces od vstupu materiálu až po koncový výrobek dohlíží náš tým zkušených kontrolorů kvality.

Disponujeme kvalitními svářecími zdroji Fronius a EWM pro svařování konstrukční oceli, hliníku i nerezových materiálů. Od roku 2021 je nedílnou součástí společnosti také robotické svařování, které je zajištěno portálovým svařovacím robotem Valk-Welding, díky kterému nabízíme svařování produktů až do rozměrů 2,5 x 7,5 metrů.

Naše svařovny jsou vybaveny profesionálními svařovacími stoly SIEGMUND vč. velkého množství úpinek a přípravků umožňujících svařování nejrůznějších tvarů v profesionální kvalitě a také polohovadly pro svařování velkých konstrukcí a svařenců až do délky 14 metrů a váhy 10 tun.

Naší prioritou je maximální zajištění kvality svářečských prací, kterou zajišťuje tým zkušených kontrolorů kvality svářečských prací a procesů. Na pracovišti disponujeme certifikovaným svářečským dozorem.

Kvalitu provedených svářečských prací dokládáme certifikátem EN ISO 3834–2.
Ocelové konstrukce vyrábíme dle třídy provedení až do EXC4 dle EN 1090-2.

  • MIG/MAG
  • TIG/WIG
  • Předehřívání materiálu
  • Všechny slitinové i neslitinové ocele
  • Nerez, hliník a ostatní materiály

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše